New products

  • new product tag
  • new product tag
Flux for soldering copper CWK 250 g Flux for soldering copper CWK 250 g
Vendor: ARMACK
Price:

€17.00

( 1 kg = €68.00 )
pcs.
check more
  • new product tag
Abicor Binzel Anti-Spatter Spray 400 ml Abicor Binzel Anti-Spatter Spray 400 ml
Price:

€5.00

( 1 kg = €11.11 )
pcs.
check more
  • new product tag
Zinc soldering flux ZWN 250 g Zinc soldering flux ZWN 250 g
Vendor: ARMACK
Price:

€13.00

( 1 kg = €52.00 )
pcs.
check more
  • new product tag
  • new product tag
ARMACK AMASAN HS brazing paste 100 g ARMACK AMASAN HS brazing paste 100 g
Vendor: ARMACK
Price:

€9.00

( 1 kg = €90.00 )
pcs.
check more
  • new product tag
ARMACK Copper Aerosol 400 ml ARMACK Copper Aerosol 400 ml
Vendor: ARMACK
Price:

€12.00

( 1 l = €30.00 )
pcs.
check more
  • new product tag
Copper-phosphorus brazing alloy L-CuP6 2x2x500mm (1 pc) Copper-phosphorus brazing alloy L-CuP6 2x2x500mm (1 pc)
Vendor: ARMACK
Price:

€2.00

( 1 kg = €117.65 )
pcs.
check more
  • new product tag
Sn97Cu3 soft solder 2.5 mm 100 g for soft soldering copper Sn97Cu3 soft solder 2.5 mm 100 g for soft soldering copper
Vendor: ARMACK
Price:

€15.00

( 1 kg = €150.00 )
pcs.
check more
  • new product tag
  • new product tag
  • new product tag
ARMACK Brass Aerosol 400 ml ARMACK Brass Aerosol 400 ml
Vendor: ARMACK
Price:

€13.00

( 1 l = €32.50 )
pcs.
check more
  • new product tag
  • new product tag
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl