New products

CONTROL CuSi3 Welding Wire 1 kg 0.8 mm MIG

CONTROL CuSi3 Welding Wire 1 kg 0.8 mm MIG
CONTROL CuSi3 Welding Wire 1 kg 0.8 mm MIG

Availability: ✅ Ready for dispatch

Dispatched within: 1 day

Price:

€33.00

pcs.
  • new product tag

Reduction adaptor female socket 35/50 – male plug 10/25

Reduction adaptor female socket 35/50 – male plug 10/25
Reduction adaptor female socket 35/50 – male plug 10/25

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€6.00

pcs.
  • new product tag

Female 10/25 socket to male 35/50 plug reducer adapter

Female 10/25 socket to male 35/50 plug reducer adapter
Female 10/25 socket to male 35/50 plug reducer adapter

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€6.00

pcs.
  • new product tag

Flux for soldering copper CWK 250 g

Flux for soldering copper CWK 250 g
Flux for soldering copper CWK 250 g

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€17.00

( 1 kg = €68.00 )
pcs.
  • new product tag

Abicor Binzel Anti-Spatter Spray 400 ml

Abicor Binzel Anti-Spatter Spray 400 ml
Abicor Binzel Anti-Spatter Spray 400 ml

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€5.00

( 1 kg = €11.11 )
pcs.
  • new product tag
  • new product tag
  • new product tag

Zinc soldering flux ZWN 250 g

Zinc soldering flux ZWN 250 g
Zinc soldering flux ZWN 250 g

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€13.00

( 1 kg = €52.00 )
pcs.
  • new product tag

LF No. 3 soldering paste with brush in lid, 100 g, for soft soldering

LF No. 3 soldering paste with brush in lid, 100 g, for soft soldering
LF No. 3 soldering paste with brush in lid, 100 g, for soft soldering

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€16.00

( 1 kg = €160.00 )
pcs.
  • new product tag

ARMACK AMASAN HS brazing paste 100 g

ARMACK AMASAN HS brazing paste 100 g
ARMACK AMASAN HS brazing paste 100 g

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€9.00

( 1 kg = €90.00 )
pcs.
  • new product tag

ARMACK Copper Aerosol 400 ml

ARMACK Copper Aerosol 400 ml
ARMACK Copper Aerosol 400 ml

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€12.00

( 1 l = €30.00 )
pcs.
  • new product tag

Copper-phosphorus brazing alloy L-CuP6 2x2x500mm (1 pc)

Copper-phosphorus brazing alloy L-CuP6 2x2x500mm (1 pc)
Copper-phosphorus brazing alloy L-CuP6 2x2x500mm (1 pc)

Availability: ✅ Ready for dispatch

Dispatched within: 1 day

Price:

€2.00

( 1 kg = €117.65 )
pcs.
  • new product tag

Sn97Cu3 soft solder 2.5 mm 100 g for soft soldering copper

Sn97Cu3 soft solder 2.5 mm 100 g for soft soldering copper
Sn97Cu3 soft solder 2.5 mm 100 g for soft soldering copper

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€15.00

( 1 kg = €150.00 )
pcs.
  • new product tag

Resin-bonded grinding disc 125x7.0 CER24T BF27 ABRAS Inox Omega

Resin-bonded grinding disc 125x7.0 CER24T BF27 ABRAS Inox Omega
Resin-bonded grinding disc 125x7.0 CER24T BF27 ABRAS Inox Omega

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€9.00

pcs.
  • new product tag

230x1.9 A30S BF41 ABRAS Inox Sprint Cutting Disc

230x1.9 A30S BF41 ABRAS Inox Sprint Cutting Disc
230x1.9 A30S BF41 ABRAS Inox Sprint Cutting Disc

Availability: ✅ Ready for dispatch

Dispatched within: 1 day

Price:

€3.00

pcs.
  • new product tag

VULCANE EXPRESS brazing set in case

VULCANE EXPRESS brazing set in case
VULCANE EXPRESS brazing set in case

Availability: ⚠️ Almost sold out

Dispatched within: 1 day

Price:

€230.00

pcs.
  • new product tag

ARMACK Brass Aerosol 400 ml

ARMACK Brass Aerosol 400 ml
ARMACK Brass Aerosol 400 ml

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€13.00

( 1 l = €32.50 )
pcs.
  • new product tag

No. 1 brush for soldering preparations

No. 1 brush for soldering preparations
No. 1 brush for soldering preparations

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€2.00

pcs.
  • new product tag
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl