Welding consumables

ESAB OK Weartrode 55 3.2mm 5.3kg Hardfacing Electrodes E Z Fe3 ESAB OK Weartrode 55 3.2mm 5.3kg Hardfacing Electrodes E Z Fe3
Vendor: Esab
Price:

€45.00

( 1 kg = €8.49 )
pcs.
check more
Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø2.5mm 2.5kg Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø2.5mm 2.5kg
Vendor: Esab
Price:

€25.00

( 1 kg = €10.00 )
pcs.
check more
Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø3.2mm 2.3kg Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø3.2mm 2.3kg
Vendor: Esab
Price:

€22.00

( 1 kg = €9.57 )
pcs.
check more
SG2 Welding Wire OptiMAG 1.0 mm / 5 kg ER70S-6 SG2 Welding Wire OptiMAG 1.0 mm / 5 kg ER70S-6
Vendor: OptiMAG
Price:

€19.00

( 1 kg = €3.80 )
pcs.
check more
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl