Welding consumables

ESAB OK Weartrode 55 3.2mm 5.3kg Hardfacing Electrodes E Z Fe3

ESAB OK Weartrode 55 3.2mm 5.3kg Hardfacing Electrodes E Z Fe3
ESAB OK Weartrode 55 3.2mm 5.3kg Hardfacing Electrodes E Z Fe3

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€45.00

( 1 kg = €8.49 )
pcs.

Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø2.5mm 2.5kg

Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø2.5mm 2.5kg
Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø2.5mm 2.5kg

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€25.00

( 1 kg = €10.00 )
pcs.

Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø3.2mm 2.3kg

Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø3.2mm 2.3kg
Esab Rutile Electrodes 6013 OK GoldRox Ø3.2mm 2.3kg

Availability: ✅ Ready for dispatch

Dispatched within: 1 day

Price:

€22.00

( 1 kg = €9.57 )
pcs.

ESAB Rutile electrodes ER146 fi 4.0x450mm 6.5 kg

ESAB Rutile electrodes ER146 fi 4.0x450mm 6.5 kg
ESAB Rutile electrodes ER146 fi 4.0x450mm 6.5 kg

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€36.00

pcs.

SG2 Welding Wire OptiMAG 1.0 mm / 5 kg ER70S-6

SG2 Welding Wire OptiMAG 1.0 mm / 5 kg ER70S-6
SG2 Welding Wire OptiMAG 1.0 mm / 5 kg ER70S-6

Availability: ✅ Ready for dispatch

Dispatched within: 1 day

Price:

€19.00

( 1 kg = €3.80 )
pcs.

TIG wire for black steel 5kg 12.64 1.6mm Vogelmann

TIG wire for black steel 5kg 12.64 1.6mm Vogelmann
TIG wire for black steel 5kg 12.64 1.6mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€53.00

pcs.

TIG wire for black steel 5kg 12.64 2.0mm Vogelmann

TIG wire for black steel 5kg 12.64 2.0mm Vogelmann
TIG wire for black steel 5kg 12.64 2.0mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€57.00

pcs.

TIG wire for black steel 5kg 12.64 2.4mm Vogelmann

TIG wire for black steel 5kg 12.64 2.4mm Vogelmann
TIG wire for black steel 5kg 12.64 2.4mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€57.00

pcs.

TIG wire for black steel 5kg 12.64 3.2mm Vogelmann

TIG wire for black steel 5kg 12.64 3.2mm Vogelmann
TIG wire for black steel 5kg 12.64 3.2mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€57.00

pcs.

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 1.0mm Vogelmann

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 1.0mm Vogelmann
TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 1.0mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€73.00

pcs.

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 1.6mm Vogelmann

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 1.6mm Vogelmann
TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 1.6mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€73.00

pcs.

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 2.0mm Vogelmann

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 2.0mm Vogelmann
TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 2.0mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€73.00

pcs.

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 2.4mm Vogelmann

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 2.4mm Vogelmann
TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 2.4mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€65.00

pcs.

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 3.2mm Vogelmann

TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 3.2mm Vogelmann
TIG wire for stainless steel 5kg 308LSi 3.2mm Vogelmann

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 3 days

Price:

€61.00

pcs.

Vogelmann Ceramic Nozzle 10n46L #8L (Pack of 5)

Vogelmann Ceramic Nozzle 10n46L #8L (Pack of 5)
Vogelmann Ceramic Nozzle 10n46L #8L (Pack of 5)

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€5.00

pcs.

Vogelmann Ceramic Nozzle 10n47L #7L (Pack of 5)

Vogelmann Ceramic Nozzle 10n47L #7L (Pack of 5)
Vogelmann Ceramic Nozzle 10n47L #7L (Pack of 5)

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€5.00

pcs.

Vogelmann Ceramic Nozzle 10n48L #6L (Pack of 5)

Vogelmann Ceramic Nozzle 10n48L #6L (Pack of 5)
Vogelmann Ceramic Nozzle 10n48L #6L (Pack of 5)

Availability: ℹ️ Only a few in stock

Dispatched within: 1 day

Price:

€5.00

pcs.
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl