zur Kasse insgesamt: 0,00 €
⚠️ Kaupan suomenkielinen versio on parhaillaan käännettävänä ja saattaa sisältää kielellisiä virheitä tai puutteellisia käännöksiä. Kaikkien tuotteiden ja koko kaupan version arvioitu valmistuminen suomeksi on joulukuun 2024 loppuun mennessä. Jos et löydä etsimääsi tuotetta, siirry englannin- tai saksankieliseen versioon.

Neue Artikel

CONTROL CuSi3-hitsauslanka 1 kg 0,8 mm MIG CONTROL CuSi3-hitsauslanka 1 kg 0,8 mm MIG
Anbieter: Control
Preis:

33,00 €

Stk.
mehr ansehen
  • neu
Kuparin pehmeäjuoksutteinen juotosneste CWK 250 g Kuparin pehmeäjuoksutteinen juotosneste CWK 250 g
Anbieter: ARMACK
Preis:

17,00 €

( 1 kg = 68,00 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
Abicor Binzel roiskeenestoon tarkoitettu suihke 400 ml Abicor Binzel roiskeenestoon tarkoitettu suihke 400 ml
Anbieter: Abicor Binzel
Preis:

5,00 €

( 1 kg = 11,11 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
Sinkin pehmeäjuotosneste ZWN 250 g Sinkin pehmeäjuotosneste ZWN 250 g
Anbieter: ARMACK
Preis:

13,00 €

( 1 kg = 52,00 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
LF nro 3 -juotospasta, sivellin kannessa, 100 g, pehmeäjuottoon LF nro 3 -juotospasta, sivellin kannessa, 100 g, pehmeäjuottoon
Anbieter: ARMACK
Preis:

16,00 €

( 1 kg = 160,00 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
ARMACK AMASAN HS -juotospasta 100 g ARMACK AMASAN HS -juotospasta 100 g
Anbieter: ARMACK
Preis:

9,00 €

( 1 kg = 90,00 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
ARMACK-kupari aerosolina 400 ml ARMACK-kupari aerosolina 400 ml
Anbieter: ARMACK
Preis:

12,00 €

( 1 l = 30,00 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
Kupari-fosforikovajuote L-CuP6 2x2x500mm (1 kpl) Kupari-fosforikovajuote L-CuP6 2x2x500mm (1 kpl)
Anbieter: ARMACK
Preis:

2,00 €

( 1 kg = 117,65 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
Pehmeäjuote Sn97Cu3 2,5 mm 100 g kuparin pehmeäjuottamiseen Pehmeäjuote Sn97Cu3 2,5 mm 100 g kuparin pehmeäjuottamiseen
Anbieter: ARMACK
Preis:

15,00 €

( 1 kg = 150,00 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
  • neu
VULCANE EXPRESS -juottosarja laukussa VULCANE EXPRESS -juottosarja laukussa
Preis:

231,00 €

Stk.
mehr ansehen
  • neu
ARMACK-messinkiaerosoli 400 ml ARMACK-messinkiaerosoli 400 ml
Anbieter: ARMACK
Preis:

13,00 €

( 1 l = 32,50 € )
Stk.
mehr ansehen
  • neu
Nro 1 -sivellin juotosaineille Nro 1 -sivellin juotosaineille
Anbieter: ARMACK
Preis:

2,00 €

Stk.
mehr ansehen
  • neu

Valikko Haku Kategoriat Lisää Sivupalkki

nach oben
Sklep jest w trybie podglądu
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper.pl