zur Kasse insgesamt: 0,00 €
⚠️ Kaupan suomenkielinen versio on parhaillaan käännettävänä ja saattaa sisältää kielellisiä virheitä tai puutteellisia käännöksiä. Kaikkien tuotteiden ja koko kaupan version arvioitu valmistuminen suomeksi on joulukuun 2024 loppuun mennessä. Jos et löydä etsimääsi tuotetta, siirry englannin- tai saksankieliseen versioon.
  • Von
    bis

Hitsauselektrodit ovat keskeinen osa kaarihitsausprosessia. Niitä on saatavilla useissa eri materiaaleissa ja halkaisijoissa, kuten teräs-, ruostumaton teräs-, alumiini-, valurauta- ja kupariseoselektrodeina.

Oikean elektrodin valinta riippuu hitsattavasta materiaalista, hitsausmenetelmästä ja hitsauslaitteen virta-asetuksista. Laadukkaat hitsauselektrodit takaavat vahvat, siistit ja kestävät hitsaussaumat.

Hitsauselektrodit soveltuvat niin teolliseen tuotantoon kuin korjaus- ja kunnossapitotöihin, tarjoten luotettavan ratkaisun monenlaisiin hitsaustarpeisiin.

Hitsauselektrodit

ESAB OK 61.30 ruostumattoman teräksen hitsauselektrodit 2,5×300 mm 1,5 kg (80 kpl)

ESAB OK 61.30 ruostumattoman teräksen hitsauselektrodit 2,5×300 mm 1,5 kg (80 kpl)
ESAB OK 61.30 ruostumattoman teräksen hitsauselektrodit 2,5×300 mm 1,5 kg (80 kpl)

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

35,00 €

( 1 kg = 23,33 € )
Stk.

ESAB OK 61.30 ruostumattoman teräksen hitsauselektrodit 3,2×350 mm 4,1 kg (111 kpl)

ESAB OK 61.30 ruostumattoman teräksen hitsauselektrodit 3,2×350 mm 4,1 kg (111 kpl)
ESAB OK 61.30 ruostumattoman teräksen hitsauselektrodit 3,2×350 mm 4,1 kg (111 kpl)

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

87,00 €

( 1 kg = 21,22 € )
Stk.

ESAB OK Weartrode 55 3,2mm 5,3kg Kovapinnoituselektrodit E Z Fe3

ESAB OK Weartrode 55 3,2mm 5,3kg Kovapinnoituselektrodit E Z Fe3
ESAB OK Weartrode 55 3,2mm 5,3kg Kovapinnoituselektrodit E Z Fe3

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

45,00 €

( 1 kg = 8,49 € )
Stk.

ESAB rutilielektrodit 6013 OK GoldRox Ø2,5 mm 2,5 kg

ESAB rutilielektrodit 6013 OK GoldRox Ø2,5 mm 2,5 kg
ESAB rutilielektrodit 6013 OK GoldRox Ø2,5 mm 2,5 kg

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

25,00 €

( 1 kg = 10,00 € )
Stk.

ESAB rutilielektrodit 6013 OK GoldRox Ø3,2 mm 2,3 kg

ESAB rutilielektrodit 6013 OK GoldRox Ø3,2 mm 2,3 kg
ESAB rutilielektrodit 6013 OK GoldRox Ø3,2 mm 2,3 kg

Verfügbarkeit: ✅ Versandbereit

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

22,00 €

( 1 kg = 9,57 € )
Stk.

ESAB rutilielektrodit ER146 Ø 4,0x450 mm 6,5 kg

ESAB rutilielektrodit ER146 Ø 4,0x450 mm 6,5 kg
ESAB rutilielektrodit ER146 Ø 4,0x450 mm 6,5 kg

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 3 Tage

Preis:

36,00 €

Stk.

Hitsauspuikot ESAB OK 48.00 2,0mm 1,7kg E7018

Hitsauspuikot ESAB OK 48.00 2,0mm 1,7kg E7018
Hitsauspuikot ESAB OK 48.00 2,0mm 1,7kg E7018

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

31,00 €

( 1 kg = 18,24 € )
Stk.

Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 2,5 mm – 4,3 kg (171 kpl)

Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 2,5 mm – 4,3 kg (171 kpl)
Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 2,5 mm – 4,3 kg (171 kpl)

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

28,00 €

( 1 kg = 6,51 € )
Stk.

Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 3,2 mm – 6,0 kg (124 kpl)

Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 3,2 mm – 6,0 kg (124 kpl)
Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 3,2 mm – 6,0 kg (124 kpl)

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

36,00 €

( 1 kg = 6,00 € )
Stk.

Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 4,0 mm – 6,2 kg (86 kpl)

Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 4,0 mm – 6,2 kg (86 kpl)
Peruselektrodit ESAB EB146 E7018 4,0 mm – 6,2 kg (86 kpl)

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

36,00 €

( 1 kg = 5,81 € )
Stk.

ESAB EB150 2,5x350 mm pakkaus 4,3 kg (171 kpl) Hitsauselektrodit

ESAB EB150 2,5x350 mm pakkaus 4,3 kg (171 kpl) Hitsauselektrodit
ESAB EB150 2,5x350 mm pakkaus 4,3 kg (171 kpl) Hitsauselektrodit

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

28,00 €

( 1 Stk. = 0,16 € )
Stk.
  • neu

ESAB OK 21.03 3,2x350mm pakkaus 3,5kg Leikkauselektrodit

ESAB OK 21.03 3,2x350mm pakkaus 3,5kg Leikkauselektrodit
ESAB OK 21.03 3,2x350mm pakkaus 3,5kg Leikkauselektrodit

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

43,00 €

Stk.
  • neu

ESAB OK 67.60 2,5 mm 300 mm 1,5 kg 1/2 VP hitsauselektrodit

ESAB OK 67.60 2,5 mm 300 mm 1,5 kg 1/2 VP hitsauselektrodit
ESAB OK 67.60 2,5 mm 300 mm 1,5 kg 1/2 VP hitsauselektrodit

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

73,00 €

( 1 kg = 48,67 € )
Stk.
  • neu

ESAB OK GoldRox 1 kg 2,0 mm 6013 rutiilielektrodit

ESAB OK GoldRox 1 kg 2,0 mm 6013 rutiilielektrodit
ESAB OK GoldRox 1 kg 2,0 mm 6013 rutiilielektrodit

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

17,00 €

Stk.

ESAB OK GoldRox 1 kg 4,0 mm 6013 rutiilielektrodit

ESAB OK GoldRox 1 kg 4,0 mm 6013 rutiilielektrodit
ESAB OK GoldRox 1 kg 4,0 mm 6013 rutiilielektrodit

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

14,00 €

Stk.

ESAB Rutiilielektrodit ER146 fi 5,0 x 450 mm, 6 kg

ESAB Rutiilielektrodit ER146 fi 5,0 x 450 mm, 6 kg
ESAB Rutiilielektrodit ER146 fi 5,0 x 450 mm, 6 kg

Verfügbarkeit: ℹ️ Nur wenige auf Lager

Zustellung innerhalb von: 1 Tag

Preis:

35,00 €

Stk.
  • neu

Valikko Haku Kategoriat Lisää Sivupalkki

nach oben
Sklep jest w trybie podglądu
Vollversion der Webseite
Sklep internetowy Shoper.pl